Skupiamy się na tworzeniu gier niskobudżetowych, o wysokiej jakości produkcyjnej, przeznaczonych na wszystkie najpopularniejsze platformy dystrybucji cyfrowej, których budżet produkcyjny wynosi od 150 tys. zł do 300 tys. zł.
Wynika to z oceny posiadanych kompetencji oraz dążenia do ograniczania ryzyka związanego z finansowaniem pojedynczej gry.
Z racji organizacji rynku gier Spółka działa na rynku międzynarodowym, gdyż dystrybucja gier na platformach cyfrowych z zasady skierowana jest do klientów z całego świata.
Spółka konsekwentnie rozwija współpracę z podmiotami z branży growej oraz instytucjami otoczenia biznesu, w Polsce i za granicą, celem rozwijania kompetencji dla tańszego i skuteczniejszego tworzenia nowych gier, z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych rozwiązań oraz celem promowania marki i gier Spółki.
Obecnie znajdujemy się w trakcie wdrażania nowych planów rozwoju
zakładających rozszerzenie działalności na rynku NFT:
Gry NFT
  • Produkcja własnych gier NFT i współpraca z deweloperami, jako wydawca, pozyskując finansowanie tradycyjne oraz w ramach crowdfundingu.
My DAPP wallet
  • Narzędzie skierowane do inwestorów instytucjonalnych inwestujących w aktywa typu krypto oraz tokeny.
My DAPP shop
  • Budowa platformy z aplikacjami DAPP / DEFI / NFT oraz serwis społecznościowy, roboczo nazywany "Steam dla NFT" czy też "AppStore dla DAPPów".